Magdalena Madiva Zalesińska

 

Projektantka graficzna i Ilustratorka

 

 

 

Jestem estetką, mamą kreatywnej nastolatki, właścicielką uroczej kocicy i małego domku. Uwielbiam wszystko co piękne, stylowe, nietuzinkowe i z charakterem. Cenię osoby z pasją i kreatywnym podejściem do życia.

 

Studiowałam projektowanie ubioru w Poznaniu. Od tego czasu, pracując w zawodzie, specjalizowałam się w wizualnym opracowywaniu odzieży dla dzieci, druków tkanin i grafik, cały czas poszerzając swoje projektowe umiejętności.

 

 

Studio

 

Od czasu studiów, interesowałam się nie tylko modą i rysunkiem, ale także pasjami czytywałam magazyny wnętrzarskie, podziwiałam klimat i dekoracje prezentowanych tam wnętrz. Myśl, ze mogłabym tworzyć własne dodatki towarzyszyła mi od dawna, wiele razy odkładana jednak na później, gdyż praca etatowego projektanta była niezwykle wymagająca. Aby jednak odrobinę dać ujście tej wnętrzarskiej pasji, w 2012 roku założyłam bloga MADIVA CREATIVE i na jego potrzeby zaczęłam doskonalić swój warsztat fotografii.

Po kilkunastu latach pracy na etacie w rozpoznawalnej polskiej firmie produkującej odzież dziecięcą, postanowiłam zmienić swoje życie i inaczej pokierować ścieżką zawodową. I tak, w październiku 2015 roku powołałam do życia własną pracownię projektową – MADIVA CREATIVE STUDIO.

To tu realizuję się i spełniam. Tu pasjami oddaję się projektom identyfikacji wizualnej dla kobiet prowadzących małe, kreatywne biznesy, pomagając im zaistnieć z wymarzonym graficznym wizerunkiem w świadomości ich klientów.

Tu pomagam młodym firmom odzieżowym w tworzeniu dziecięcych linii ubrań lub grafik. Tu wreszcie rozwijam swoją markę dekoracji wnętrz, opartą na autorskich ilustracjach i tekstyliach. Odkąd postawiłam na niezależność, otoczenie, które kocham i zawodowe spełnienie, głowę mam permanentnie pełną pomysłów a obszar moich projektowych doświadczeń stale się powiększa.

Wierzę, że przede mną sporo wyzwań i interesujących realizacji. Może właśnie Twoje marzenie będzie ich częścią?

ZOBACZ W CZYM MOGĘ CI POMÓC!

STWÓRZMY RAZEM COŚ WYJĄTKOWEGO!

 

 

 

 

 

Doświadczenie

Ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu grafiki, odzieży i tekstyliów

Projekty

Ponad 3000 różnych projektów graficznych

Klienci

Ponad 50 zadowolonych klientów a raczej klientek

Referencje

MADIVA stworzyła projekt mojej identyfikacji wizualnej. Jestem osobą niezwykle wymagającą i jak zawsze miałam obawy ale tutaj one całkowicie zostały rozwiane. Jestem zachwycona moim logo a wizytówki skradły moje serce. Dostałam dokładnie to, czego oczekiwałam. Klasa, wysublimowanie i styl nowojorski.

Marta Zoyka Michalik

ZOYKA HOME

Zwróciłyśmy się do MADIVA CREATIVE z prośbą o „spersonalizowane babeczki”, które będą wizytówką prowadzonego przez nas butiku. Widziałyśmy wcześniej kilka jej prac i spodzewałyśmy się fantastycznego projektu ale efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania !!! Jesteśmy oczarowane talentem i wyczuciem stylu oraz oddaniem naszych osobowości w świetnej „kresce”.
Dziękujemy z całego serca i gorąco polecamy!!!!
MADIVA CREATIVE to najlepszy wybór !

Agnieszka & Kasia

BUTIK BFF FASHION

Współpraca z MADIVA CREATIVE  to był strzał w dziesiątkę. Mnóstwo interesujących pomysłów, wsłuchiwanie się w potrzeby Klienta, bardzo indywidualne podejście. Rezultat mnie zachwycił i oczarował swoją lekkością formy, elegancją i ponadczasowym przekazem. Polecam !

Monika Staniec

MONIKA STANIEC INTERIOR DESIGN

Magdalena Madiva Zalesińska

Bądźmy w Kontakcie

Estetka, uwielbia wszystko co piękne, stylowe, nietuzinkowe i z charakterem. Ceni osoby z pasją i kreatywnym podejściem do życia.

Pomaga kreatywnym kobietom zaistnieć z wymarzonym, spójnym, graficznym wizerunkiem w świadomości klientów, wznosząc ich markę na profesjonalny poziom.

Zaglądaj za kulisy

Napisz do mnie